urządzenie kuchenne do gotowania, poszukuję!

urządzenie kuchenne do gotowania, poszukuję!

Słyszałem, że można zamówić jakieś urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i pieczenia. Jak to działa i czy w ogóle działa?

alxiss

Posty: 1

 
Czytałam już różne opinie o tym urządzeniu, ale moje zdanie jest takie, iż jak samemu się nie sprawdzi to człowiek nie będzie wiedział. Zrobiłam tak i powiem Wam, iż nie zamienię tego urządzenia na żadne inne. Dla mnie jest najlepsze na świecie.

Czasowy

Posty: 16

 
U mnie troszkę czasu się zeszło zanim nauczyła się obsługiwać robota kuchennego do pieczenia. Tych funkcji było tam niesłychanie wiele, ale dziś jestem niesłychanie zadowolona z jego starania, dlatego mogą Wam wszystkim polecić. Całość jest wykozana z niesłychanie dobrych materiałów i w mojej kuchni przetrwała już naprawdę mnóstwo.

Miki

Posty: 6

 
Gotowanie i pieczenie to nie moja bajka. Słyszałam, że można gotować dzięki takiemu urządzeniu, ale nie wiem czy się na nie zdecyduje. Na razie czytam opinie i wszystko inne.

andrew66

Posty: 15

 
Nie lubię gotować, ale jestem do tego zmuszona. Mąż ostatnio takiego robota kuchennego do gotowania mi zamówił i jest super. Można ugotować wreszcie coś innego od pomidorowej i ziemniaków z sosem. Polecam wszystkim chcącym lepiej gotować.

Dzidzia

Posty: 14

 
Nie wiem jak to działa w praktyce, niemniej jednak jak widziałam gdzieś jakiś film to rzeczywiście wygląda to super. Można zamówić sobie jedno urządzenie, dzięki któremu bez kłopotów można będzie piec i gotować. Lepiej być nie może.

deksta84

Posty: 12

 
Na stronie https://rodzinagotuje.pl/index.php/dieta-na-thermomix/ możecie sobie zobaczyć jak przygotować dietę dzięki urządzeniu wielofunkcyjnego. Warto sobie to sprawdzić, a poznacie wady i zalety. Dla mnie to bardzo pomocne, dlatego wszystkim mogę stronę polecić.

Różyczka

Posty: 21

 
U mnie trochę czasu się zeszło zanim nauczyła się obsługiwać robota kuchennego do pieczenia. Tych funkcji było tam bardzo dużo, ale dzisiaj jestem bardzo zadowolona z jego działania, dlatego mogą Wam wszystkim polecić. Całość jest wykozana z bardzo dobrych materiałów i w mojej kuchni przetrwała już naprawdę wiele.

alidomus

Posty: 6

 
Nie lubię gotować, niemniej jednak jestem do tego zmuszona. Mąż ostatnio takiego robota kuchennego do gotowania mi zamówił i jest super. Można ugotować wreszcie coś innego od pomidorowej i ziemniaków z sosem. Polecam wszystkim chcącym lepiej gotować.

TomekK

Posty: 13

 
Zanim zaczniecie korzystać z takiego urządzenia czytajcie dokładnie instrukcje obsługi. Tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane i jeśli się postępuje według instrukcji to nie ma żadnych problemów z gotowaniem czy pieczeniem. Wiem, bo korzystam z tego, na co dzień.

plusss89

Posty: 26