projektowanie wnetrz warszawa, oferta ?

projektowanie wnetrz warszawa, oferta ?

Co sądzicie o usługach projektowania wnetrz? Czy takie usługi są naprawdę bardzo drogie. Może polecacie kogoś z Warszawy?

Buła

Posty: 7

 
Nigdy nie mieliśmy do czynienia z usługami projektowania wnetrz, dlatego szukaliśmy pomocy wśród znajomych. Nie zawiedliśmy się na usługach tej firmy z Warszawy http://prostudio.pl.

jumju

Posty: 8

 
Też czekam na namiary na architekta wnętrz z Warszawy, który nie jest drogi. Oczywiście zależy mi na w pełni profesjonalnych usługach. Jak myślicie, czy projekt połączenie salonu z kuchnią i jadalnią to aranżacja wymagająca? Nie wiem, z jakim kosztem musiałbym się tu liczyć.

alus

Posty: 10

 
Dobrze wiem, co oznacza otwierać biznes. Człowiek liczy wówczas każdą złotówkę. Natomiast z drugiej strony nie ma to jak od razu przyciągnąć klientów jakimś atrakcyjnym wnętrzem. To też jest niesłychanie istotne. Jak tylko znajdę telefon do tych moich projektantów wnetrz z Warszawy, dam znać.

Nimert56

Posty: 9

 
Najbardziej martwi mnie cena. Mam nadzieję, że te usługi nie pochłoną mi całego budżetu przeznaczonego na lokal. Słyszałem, że projektanci wnętrz w Warszawie są jednakże drodzy.

Andzia

Posty: 13

 
A co do budżetu, to koszty na bieżąco kontrolujesz. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Ja też miałam obawy co do takiej współpracy z projektantami wnetrz, natomiast niepotrzebnie. Trafiłam na niesłychanie otwartych i sympatycznych osób z Warszawy.

Lupusx

Posty: 8