Czy ciężko jest pływać na kajakach ?

Czy ciężko jest pływać na kajakach ?

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy faktycznie jest to dobra zabawa?

suderuss3

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najniezwyklej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, jaka moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

Wariat

Posty: 16

 
Oczywiście, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już wiele początkujących osób pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

RufleX

Posty: 18

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Maciusinski

Posty: 22

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, iż o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

limertus

Posty: 20

 
Oczywiście, że na każdym spływie kajakowym otrzymasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz otrzymać odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

czertusik

Posty: 13

 
Pożądane byłoby posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego natomiast nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki jakiej nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

upierdos45

Posty: 16