naprawa pieców viessmann Warszawa, polecicie kogoś ?

naprawa pieców viessmann Warszawa, polecicie kogoś ?

Interesuje się montażem pieców vaillant w Warszawie i chciałbym od Was opinie czy warto się w to pakować?

rz3zn!k

Posty: 1

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednakże ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, natomiast na brak pieniędzy też nie narzekają.

igorek

Posty: 7

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, dlatego wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, ale jednak koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

Fanatyk

Posty: 5

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i problem rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, natomiast jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

figo

Posty: 4

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, zatem wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, niemniej jednak jednak koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

Joe

Posty: 6

 
Koszty instalacji są dość wysokie, dlatego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, ale na pewno nie teraz.

Hymnny4

Posty: 14

 
Zanim zaczniecie wyliczać i przeliczać odwiedźcie serwis viessmann w Warszawie, a oni wszystko Wam powiedzą. To sprawdzone źródło informacji. Kontakt do nich macie na ich stronie internetowej https://grzeko.pl.

89ostry89

Posty: 8

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najbardziej, ale w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

Marko

Posty: 10