Naprawa ploterów HP

Naprawa ploterów HP

Jeżeli oddam ploter do serwisu to w jakim czasie zostanie on naprawiony i ponownie wróci do mojej firmy?

Madzia

Posty: 16

 
Usterki w ploterach bez wątpienia się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość wielokrotnie. Z doświadczenia wiem jednakże, iż większa część z nich da się usunąć w serwisie ploterów rzeczywiście niewielkim kosztem.

DevilScream

Posty: 18

 
Zanim zakupisz nowy ploter, polecam Ci zapoznać się z kosztami napraw ploterów w serwisie: http://serwisploterow.eu. Bardzo prawdopodobne, że naprawa będzie nawet kilka razy tańsza niż koszt zakupu nowego plotera a Ty będziesz mógł zaoszczędzić.

Marioleczka

Posty: 19

 
Usterki w ploterach oczywiście się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość często. Z doświadczenia wiem jednak, że większość z nich da się usunąć w serwisie ploterów naprawdę niewielkim kosztem.

jarcio00

Posty: 12

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była niesłychanie tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wymienione jeszcze inne elementy a więc naprawę niesłychanie sobie chwali i poleca ją każdemu w wypadku awarii.

pawel-2910

Posty: 19

 
Masz niewątpliwie rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednakże zastanowić czy rzeczywiście za ten fakt należałoby aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że kupowanie nowego plotera to olbrzymi wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

mariuseus

Posty: 20