noclegi Kołobrzeg, poszukuję

noclegi Kołobrzeg, poszukuję

Jadę na wakacje z rodziną i szukam noclegów nad morzem. Nie wiem może by wybrać nocleg w Kołobrzegu? Jakie macie zdanie w tym temacie?

Fanatyk

Posty: 1

 
Każdy ma inne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, bowiem wiem, iż woda w wielu przypadkach jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

pawel253

Posty: 11

 
Wiele osób jeździ do Kołobrzegu. Wynająłem apartament w Kołobrzegu z trzema pokojami. Widok na morze i basen. Według mnie to najbardziej atrakcyjne miejsce. Lubię to miasto. Wszędzie mam blisko i jest przyjemna atmosfera.

namedal6

Posty: 5

 
Nie lubię polskiego morza, niemniej jednak w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się przez lata zmieniło. Źle nie było, niemniej jednak wole inne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

derums3

Posty: 5

 
O tym, co ciekawego jest w Kołobrzegu można znaleźć na stronie internetowej https://apartamenty.kolobrzeg.pl/noclegi-kolobrzeg/. Można tutaj również znaleźć bardzo interesujące oferty z noclegami w Kołobrzegu.

Mord

Posty: 15

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, że ma wiele wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam bardzo udane.

@_yyy111

Posty: 4