System do ewidencji czasu pracy, kto mi wytłumaczy?

System do ewidencji czasu pracy, kto mi wytłumaczy?

Witam. W dziale kadr mam niezły bałagan. Co myślicie o tym, żeby kupić program do planowania urlopów?

Robuś

Posty: 11

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, albowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

Dragon

Posty: 24

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

Gumis

Posty: 13

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Madzia

Posty: 15

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

21gregorek

Posty: 17

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Chociażby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś przypadku przedstawić odpowiednie dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Programista

Posty: 21

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale potrzebuje sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Serduszko4

Posty: 20

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, iż od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

Marioleczka

Posty: 12

 
Niewątpliwie, że elektroniczny system urlopowy to olbrzymie ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Aklimer56

Posty: 18

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

Trener

Posty: 20