szafki warsztatowe producent, znacie ?

szafki warsztatowe producent, znacie ?

Jest w okolicy jakiś producent mebli warsztatowych, które pozwolą mi umeblować mój warsztat? Jestem na etapie projektu i chciałbym wiedzieć, czego mogę się spodziewać po lokalnych wyrobach.

Marko

Posty: 1

 
Tak, to prawda. Te meble warsztatowe producent specjalnie zabezpiecza antykorozyjnie, dzięki czemu są one odporne na większość procesów utleniania. To też wywołuje, iż mogą mieć ładne kolorki, albowiem lakiery są w różnych barwach.

leeoon

Posty: 3

 
Ja z kolei skorzystałem z usług tej firmy, zamawiając u nich szafki warsztatowe metalowe. Możesz je zobaczyć na stronie: https://www.chudmet.pl/produkty/szafki-wiszace/. Prosiłem o montaż innych zamków, bo chciałem mieć 100% pewności, że nikt nie będzie mi tam zaglądał. Wszystko zrobione profesjonalnie, nie mam powodów do narzekania :)

Różyczka

Posty: 5

 
Ja tam kieruję się zawsze kolorami :) Znajdź sobie szafki warsztatowe od producenta, które są pomalowane na różne wesołe kolory. Bardzo dobrze prezentują się te z niebieskimi lub czerwonymi drzwiczkami.

hertinho

Posty: 8

 
Tak, to prawda. Te meble warsztatowe producent specjalnie zabezpiecza antykorozyjnie, dzięki czemu są one odporne na większość procesów utleniania. To też sprawia, że mogą mieć piękne kolorki, bo lakiery są w różnych barwach.

HalskiPL

Posty: 2

 
Ja też korzystam z ich oferty regularnie, bowiem nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Te tablice narzędziowe metalowe są niezmiernie dobre i wytrzymałe. Najlepszym dowodem na to jest ta, która wisi u mnie już od dużo lat :) Polecam je każdemu znajomemu majsterkowiczowi.

WacDEC

Posty: 4

 
Z całą pewnością kupuj meble warsztatowe od producenta. Dużo zaoszczędzisz, bo nie będzie przy transakcji żadnych pośredników. Na dodatek możesz na miejscu sprawdzić, jak naprawdę wyglądają.

Mamcia45

Posty: 18

 
Pamiętaj, że każdy dobry stół warsztatowy od producenta ma solidny blat, wykonany z litego drewna. On wytrzymuje naprawdę duże obciążenia oraz jest odporny na drobne zarysowania. Jak już go kupisz, to używaj i ciesz się, że masz w warsztacie taki porządny mebel.

Kruczek23

Posty: 2