anonse towarzyskie ??

anonse towarzyskie ??

Polecacie jakiś serwis gdzie znajdują się ogłoszenia towarzyskie? Chciałbym poznać miłą panią, ale nie bardzo wiem gdzie to zrobić żeby to była realna osoba.

Czasowy

Posty: 1

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem niezwykle zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Frasiek22

Posty: 7

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

piekniśś

Posty: 3

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, jaka spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go sporo, zatem żąda kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

NanoPIK

Posty: 5

 
Lubię poznawać nowych ludzi. To, zatem korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, które są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, iż spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Czarek

Posty: 9

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem usatysfakcjonowany. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, które najniezwyklej mi się podobają. Czasem to tylko negocjacja, a nieraz coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Gabat

Posty: 5

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

codePerformance

Posty: 9

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Cieszę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Śmieszek

Posty: 10

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, wobec tego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, niemniej jednak u nas to w wielu przypadkach temat tabu, wobec tego akurat się temu nie dziwię. Jeżeli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Pożądane byłoby korzystać.

Jacuś

Posty: 6